خواص مفید عطرها را می دانید؟

ارسال شده در مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۵ موضوع عطر و ادکلن توسط

خرید عطر هم مثل خیلی از خریدهای دیگر ما را خوشحال می کند. رفتن به خرید امری است که خیلی از مردم به عنوان یک نوع تفریح انجام می دهند. اما چه چیزی بخریم که هم لدت بخش باشد و هم مفیدتر!!

خرید عطر پیشنهاد ماست. بوی خوش گل ها و میوه ها در رایحه های مختلف و ادکل و عطرهای متنوع، برای تک تک ما هیجان آور است. همراه ما باشید تا از این موارد بیشتر بدانید.

شیرینی نارگیل در کنار وانیل شما را از درون ریلکس می‌کند و روحیه کاری‌تان را بالاتر برده همچنین تحمل‌تان را در برابر فشارهای کاری و استرس‌های روزمره بیشتر می‌کند؛ اگر می‌خواهید اخلاق مهربان‌تری داشته باشید رایحه این عطر را به شما پیشنهاد می‌کند.


img_frangrance

اگر از طرفداران رایحه‌های گلی هستید، رایحه این عطر را از دست ندهید؛ با بو کردن این عطر گویی در یک باغ پر از گل قدم گذاشته‌اید و احساس می‌کنید روحیه‌تان لطیف‌تر شده است.شک نکنید با بو کردن شکوفه گل‌ها اعتمادبه‌نفس و روحیه‌تان بالا می‌رود و احساس خوشحالی بیشتری می‌کنید. برای مهربان‌تر شدن در محیط کاری به شما پیشنهاد می‌کنیم از این رایحه گلی به خودتان بزنید تا  با اخلاقی بهتر و مهربان‌تر به کارتان ادامه دهید.

images

رایحه این عطر پیشنهاد ویژه ایده‌آل به شماست! اگر برای یک شب رمانتیک و خاص آماده می‌شوید تا  با همسرتان برای صرف شام و جشن گرفتن سالگرد عروسی، نامزدی یا مناسبت خاصی بیرون بروید، کافی است در لحظه آخری که آماده شده‌اید یک پیس از رایحه این عطر را به خودتان بزنید تا بوی مجلل و پیچیده‌اش شما را مهربان‌تر از آنچه که هستید، نشان بدهد. پخش شدن بوی شیرین شکوفه بنفشه، یاسمین، آلو، توت سیاه، شهد گلابی و نعناع هندی حس خوشایندتری را به شما و همسرتان منتقل می‌کند.

برای تهیه هر یک از این عطر و ادکلن های پیشنهادی کافی است سری به فروشگاه های اینترنتی بزنید و از هزاران رایحه ای که پیش روی شما قرار می گیرد بهره ببرید.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>