قبل از اتو زدن به موهایتان این مطلب را بخوانید.

ارسال شده در مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۵ موضوع اتو موی سر توسط

مدت ها بود که موهای فر خود را دوس داشتید و مدل های مختلفی را برای آرایش آنها استفاده می کردید. اما اخیرا دتان میخواهد که موهای صافی داشتید و با موهای صاف آرایشی من=تناسب با آن را تجربه می کردید. خب این کاری ندارد کافی است وقت بگذارید و به یک فروشگاه معتبر سر بزنید و یک اتو موی مناسب بخرید. اتوی مو یکی از وسایلی است که امروزه اغلب بانوان و حتی آقایان از آن استفاده می کنند. خب خرید اتوی مو اولین مرحله بود. حالا شما می توانید با یادگیری استفاده درست از اتو مو هر وقت که بخواهید موهای خود را اتو بکشید و صاف کنید، آنهم به تنهایی و در منزل. با ما همراه باشید..

 

 

اتوی مو و سشوار برای صاف کردن  و زیبا تر کردن موها مورد استفاده قرار می گیرند.  اگر شما هم از گروه خانم هایی هستید که هر روز اتوی مو دست تان است، یک لحظه صبر کنید، دست نگه دارید و توصیه های مهم را درباره ی استفاده ی صحیح از اتوی مو بخوانید.
۱- موهای تمیز را اتو کنید:
بهتر است هنگامی که موهایتان را به تازگی شسته‌اید و تمیز کرده‌اید، از اتوی مو برای حالت دادن و صاف کردن موهایتان استفاده کنید. وقتی موهایتان چرب است و چند روزی است حمام نرفته‌اید، اگر از اتوی مو استفاده کنید، این چربی‌ها و آلودگی با حرارت اتو به خورد موهایتان می‌روند و موهایتان آسیب می‌بینند.۲- سشوار بکشید:
پس از صاف و یک دست کردن موهایتان با اتوی مو، روی آن ها سشوار بکشید. ولی به جای استفاده از باد داغ سشوار، از باد سرد آن استفاده کنید. این کار موهای شما را براق‌تر می‌کند و در عین حال چون از باد گرم سشوار استفاده نکرده‌اید، باز هم به نفع سلامت موهایتان کار کرده‌اید.
۳- پیش از‌ آن شانه کنید:
برای این که حرارت اتوی مو کمتر روی موهایتان باقی بماند، پیش از اتو کردن موهایتان، آن ها را شانه کنید. حتما قبول دارید که اتو کردن و صاف کردن موهای شانه شده بسیار راحت‌تر از موهای نامرتب و درهم است. شما در این صورت می‌توانید دفعات کمتری اتوی مو را روی موهایتان بکشید.

۴- شب بهتر از صبح:
بهتر است شب به حمام بروید و موهایتان را بشویید و تمیز کنید و سپس آنها را با اتو صاف کنید و به رختخواب بروید، چون این کار موجب می‌شود صبح موهای مرتب تر و زیباتری داشته باشید. اگر با موهای خیس و نامرتب بخوابید، صبح روز بعد باید مدت بیشتری را برای صاف کردن موهایتان با اتوی مو صرف کنید و به طور مسلم، موهایتان حرارت بیشتری خواهند دید.

۵- از ژل استفاده کنید:
برای این که موهایتان بهتر حالت بگیرند، هر بخشی از آن را که می‌خواهید اتو بکشید، ژل بزنید، این کار موجب می‌شود موهایتان بهتر حالت بگیرند و زیبا و براق نیز به نظر بیایند.

ارسال نظر به
XHTML::
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>