گشت ارشاد 3 با بهنام بانی و پولاد کیمیایی

گشت ارشاد 3 با بهنام بانی و پولاد کیمیایی
گشت ارشاد 3 به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید سهیلی از تیرماه در تهران مقابل دوربین رفت و بازیگران جدیدی به این فصل گشت ارشاد اضافه شدند.

بهنام بانی و امیر جعفری دو بازیگر جدیدی هستند که به گشت ارشاد 3 اضافه شدند و در این فیلم سینمایی مقابل دوربین رفتند.

پولاد کیمیایی بازیگر نقش عطا در گشت ارشاد است که در دو فصل قبلی این فیلم سینمایی هم حضور داشت و در این فصل با گریم و چهره ای جدید مقابل دوربین رفت.

بهنام بانی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان یکی از بازیگران جدیدی است که به گشت ارشاد 3 پیوسته است و با گریمی دیدنی در این فیلم ایفای نقش میکند.

ساعد سهیلی و امیر جعفری دو بازیگر دیگری هستند که در گشت ارشاد 3 بازی میکنند و روایتگر داستانی متفاوت از فصل های قبلی این فیلم خواهند بود.

در خلاصه داستان گشت ارشاد 3 آمده است:
حسن و عطا پس از سال ها حضور در خارج به ایران برمی گردند. آنها به اجبار برای امرار معاش به نوازندگی در خیابان ها می پردازند، پس از مدتی سودای خوانندگی آنها را رها نمی کند تا این که تصمیم به انتشار آلبوم موسیقی می گیرند اما به لحاظ مالی در تنگنا هستند.

پس تصمیم می گیرند به سراغ یک زمین دار بزرگ در لواسان که نقش او را بهنام بانی بازی می کند رفته و او را بدزدند. اما پس از مدتی با او دوست می شوند و زمین دار بزرگ تصمیم می گیرد از حسن و عطا حمایت کرده و تمام هزینه تولید آلبوم موسیقی آنها را تقبل کند. در این مسیر ناگهان اتفاقات عجیبی روی می دهد که هر سه آنها را دچار دردسر های بزرگی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید